Цементна штукатурка

Цементна штукатурка машинним способом використовується для вирівнювання стін з великою площею. Цементна штукатурка ідеально підходить нанесення на фасади будинків з пінобетону або газобетону без утеплення пінопластом, в підвалах, котельнях, виробничих приміщеннях, на бетонні огорожі, будинки з ракушняка і в інших місцях, де гіпсова машинна штукатурка зі своїм завданням не впорається.

Цементна штукатурка не боїться ні вологи, ні води, ні морозу

Цементна штукатурка є ідеальним рішенням для приміщень з підвищеною вологістю (підвали, басейни, туалети). Також цементну штукатурку застосовують для поверхонь, які піддаються впливу низьких і високих температур (фасади).

Цементна штукатурка легко і швидко наноситься

Цементні штукатурні суміші мають хорошу адгезію з основою, що сприяє її легкому та швидкому нанесенню. Ми виконуємо штукатурку машинним способом - це якісні штукатурні роботи, що виконуються в 4 рази швидше, ніж традиційна ручна штукатурка. Для нанесення штукатурки ми використовуємо німецькі штукатурні станції, що забезпечує дуже високу якість штукатурних робіт.

Цементна штукатурка надійна і довговічна

Матеріали, які ми використовуємо для машинної цементної штукатурки, володіють високою міцністю і хорошою пластичністю. Це розроблені спеціально для таких робіт сухі будівельні суміші німецької фірми КНАУФ на цементній основі. Штукатурні суміші КНАУФ чудово справляються з широким колом будівельних завдань, таких як вирівнювання стін і закладення тріщин, а також захист несучої основи і зовнішнє декоративнее оздоблення будівель.

 

Матеріали КНАУФ для нанесення цементної штукатурки

КНАУФ МП Ляйхт Цемент - суха штукатурна суміш для машинного нанесення заводського виготовлення на основі цементно-вапняного в'яжучого, лeгкого заповнювача - перліту, а також полімерних добавок. Це екологічно чистий матеріал, що використовується в якості легкої вирівнюючої штукатурки як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Цементны штукатурки КНАУФ добре вирівнюють поверхні стін теплоізоляційної кам'яної та цегляної кладки, а також звичайних будівельних основ, на які будуть наноситися декоративні покриття - облицювальна плитка, декоративна штукатурка та ін.

Сучасні цементні штукатурки бувають двох видів:

- Універсальні вирівнюючі будівельні суміші для зовнішніх і внутрішніх робіт;
- Спеціальні суміші для оформлення зовнішніх стін будівель. Ці вирівнюючі цементні штукатурки використовують в машинній штукатурці для створення рівних поверхонь на основі цегляних або бетонних стін або блокових конструкцій.

Універсальні цементні штукатурки

Ці штукатурки виробляються на основі цементу та модифікуючих добавок. Універсальні цементні штукатурки використовуються як для внутрішньої обробки стін і стель приміщень з підвищеною вологістю, так і для обробки фасадів, забезпечуючи захист від впливу природних стихій.

Дані матеріали для штукатурки служать для високоякісного вирівнювання та відштукатурювання стін з цегли, бетону, газобетону тощо. Універсальна цементна штукатурка однаково добре проявляє себе при використанні в приміщеннях з нормальною і підвищеною вологістю.

Цементні штукатурки для зовнішніх робіт

Фасадні штукатурні суміші володіють високою морозостійкістю, вологостійкістю і міцністю. Такі суміші на основі цементу ідеально підходять для штукатурення фасадів та інших зовнішніх стінових поверхонь.
Цементні штукатурки для зовнішніх робіт сприяють підвищенню теплоізоляційних і звукоізоляційних властивостей стінових покриттів. Фасадні штукатурки служать і в якості основи під фарбування, укладання плитки, і в якості безпосереднього декорування стіни. Існує широкий модельний ряд фасадних сумішей з різними візуальними ефектами, наприклад, класичної цегляної кладки, необробленої скельної породи тощо.