Штукатурка машинним способом - швидше, якісніше і вдвічі дешевше

      На певному етапі будівництва перед вами постає питання - що робити з внутрішнім оздобленням будинку. Та що б ви не задумали - наклеювання шпалер, укладання плитки чи фарбування стін - вам необхідно зробити ще одну трудомістку роботу. Це - штукатурка стін і стель. Класична штукатурка передбачає нанесення двох шарів: штукатурка і шпаклівка. А це - недешева вартість робіт, підвищені витрати матеріалу. Сьогодні ринок пропонує більш сучасний і дешевий спосіб штукатурки стін і стель при ідеальній якості - це гіпсова машинна штукатурка, що наноситься за допомогою штукатурної станції.
    Наша компанія рада запропонувати вам свої послуги з нанесення гіпсової штукатурки машинним способом. Ми придбали великий досвід нанесення машинної штукатурки на великих будовах і на елітних об'єктах, і завжди виконуємо роботи якісно і сумлінно.
 
                   
Замовивши у нас гіпсову машинну штукатурку, ви отримуєте:

 

Скорочення термінів штукатурних робіт в 5 разів!

Скорочення вартості штукатурних робіт в 2 рази!

Ідеально рівні стіни!

 

 
 
 Вартість нанесення гіпсової машинної штукатурки:
 
Ціна за м2 
(включаючи матеріал та роботу)
 
 
*Ціну уточнюйте
в вартість включено:
- матеріал:
                    -грунтовка
                    -маяки
                    -кутники
                    -штукатурна суміш
                      KNAUF MP-75
-доставка матеріалів
-розвантаження матеріалів
- грунтування поверхні
- захист віконних виробів
- встановлення маяків, кутників
- прибирання після робіт
 
 
Ціна за м2 без матеріалів
 
 
 
     * Ціну уточнюйте
                            *Для отримання консультації звертайтесь за телефоном:
                         
              (096)14-11-777      (066)77-88-755
 
 
 
Якість машинної штукатурки
 
    Якість машинної гіпсової штукатурки, яку забезпечує наша компанія, дозволяє повністю виключити шпаклювальні роботи. Машинна штукатурка стін і стель також виключає появу мікротріщин, пов'язаних з температурно-усадковими деформаціями. Поверхня, яка створюється нанесенням гіпсової машинної штукатурки, виходить ідеально рівною і практично готовою під всі декоративні покриття: шпалери, венеціанську штукатурку тощо.
    Поверхня після нанесення штукатурки машинним способом виходить дуже міцною. Штукатурні суміші проходять випробування на забивання цвяхів, і штукатурка при цьому не розсипається.
 
На які поверхні наноситься гіпсова машинна штукатурка
 
     Ми досягли якісно нового рівня штукатурних робіт завдяки використанню німецьких штукатурних станцій та гіпсових сумішей. Для нанесення штукатурки машинним способом наші фахівці використовують КНАУФ-МП 75 - це суха штукатурна суміш на основі гіпсового в'яжучого з полімерними добавками. Суміш легко наноситься на звичайні тверді поверхні: цегла, бетон, метал, дерево.
    Гіпсову машинну штукатурку можна використовувати в приміщеннях будь-якого типу, в тому числі на кухні та у ванній кімнаті.
 
Швидкість нанесення гіпсової машинної штукатурки 
    Гіпсова штукатурка машинним способом виконується значно швидше. Одна штукатурна станція може обробляти до 100 м2 в день. При виконанні машинної штукатурки не потрібно нанесення другого шару (безпіщанки), що відрізняє її від цементної або вапняної штукатурки.
 
Гіпсові штукатурні суміші нешкідливі для здоров'я
 
    Штукатурні суміші, які ми використовуємо для нанесення гіпсової машинної штукатурки, абсолютно нешкідливі для здоров'я - гігієнічні, не мають запаху, не викликають алергічних реакцій.
 
Гіпсові штукатурки регулюють вологість і зберігають теплими стіни
 
     Після нанесення гіпсової машинної штукатурки стіни "дихають", оскільки такі штукатурки є пористими. Всередині приміщення зберігається сприятливий мікроклімат. Якщо в приміщенні підвищена вологість, гіпсова поверхня може вбирати зайву воду в повітрі, а коли надто сухо - навпаки, віддавати вологу.
Ще одна перевага гіпсових сумішей, які наша компанія використовує при нанесенні машинної штукатурки - теплі стіни. Гіпсова штукатурка володіє більш низькою (якщо порівнювати з цементною), теплопровідністю - 0,25-0,35 Вт / мК. Гіпсова штукатурка сприяє зменшенню втрат тепла, і навіть взимку такі стіни будуть теплими на дотик.
 
Гіпсові штукатурки – вогнестійкі
 
    Вогнестійкість гіпсових штукатурних сумішей прирівнюється до вогнестійкості бетону. Вогнетривкість гіпсових штукатурок досягається за рахунок того, що в кристалічній решітці гіпсу є дві молекули води. У разі пожежі ці молекули звільняються, створюючи водяну пару, і таким чином затримують розповсюдження вогню і перешкоджають горінню.