Наше обладнання

  • Машина для стяжки Putzmeister M740
  • Штукатурная станция Putzmeister MP-25

Наша компанія працює у всіх регіонах України

Про компанію

Ось уже 8 років компанія «SHTUKER» працює на будівельному ринку по всіх регіонах України, виконуючи штукатурні роботи за допомогою штукатурної станції, а також машинну стяжку підлог. Весь цей час ми допомагаємо нашим клієнтам отримати якісні, міцні, рівні поверхні стін та підлоги, готові до нанесення фінішного покриття. Наші майстри штукатурних робіт чи стяжки підлоги у будь-яким час готові надати свої послуги і для вас.

«SHTUKER» гарантує високоякісне виконання штукатурних робіт та стяжки підлоги. Використання сучасного обладнання дозволяє нам виконувати стяжку і штукатурні роботи у великих обсягах і в короткі терміни, при цьому забезпечуючи бездоганну якість нанесеного покриття.

Ми працюємо як з матеріалами замовника, так і зі своїми матеріалами. Для виконання штукатурних робіт ми пропонуємо використовувати екологічні гіпсові штукатурні суміші, які забезпечують високу міцність і несучу здатність. Для виконання стяжки підлог ми застосовуємо унікальну німецьку технологію жорстких напівсухих стяжок з використанням фіброволокна.